Kroniki Fantastyczne


[Bohaterowie]


Saiyan-Jin

[blok]Kim są Saiyan-Jin oraz formy jakie mogą przybierać.

Rasa ta (dla osób zielonych) pochodzi z anime o tytule \"Dragon Ball\". Saiyan-Jin to rasa kosmicznych wojowników ( jedni z najlepszych), którzy dysponują ogromną siłą a także bardzo wysokimi umiejętnościami bojowymi. Zamieszkiwali oni ogromną planetę zwaną Vegeta (pewnie nazwaną tak na cześć ich króla Vegetę Ou).
Początkowo na tej planecie mieszkała jeszcze jedna rasa która było wysoko rozwinięta technologicznie, lecz Saiyan-Jin całkowicie ich wymordowali i przejęli wszystkie nowinki pozostawione przez ich byłych współlokatorów. Jednak nawet ich wysokie możliwości bojowe a także wysoko rozwinięta technika nie uratowały ich przed niewolą Freezera, który zmusił ich to zdobywania nowych planet na własne potrzeby. Zazwyczaj na podboje nowych planet wysyłano niemowlęta, lecz jeśli rasa zamieszkująca jakąś planetę było odpowiednio silna i rozwinięta to wysyłano w pełni dorosłych i wyszkolonych wojowników.
Saiyan-Jin jednak zbuntowali się i stawili opór Freezerowi – buntem tym dowodził Bardrock (ojciec Son Goku – najbardziej znanego przedstawiciela rasy saiyan-jin). Freezer tłumiąc bunt zniszczył cała planetę.
Z tej katastrofy ocalało tylko sześciu wojowników: Brolly, Nappa, Vegeta (potomek króla saiyan-jin), Raditz, Paragas, Son Goku.
Wygląd tej rasy bardzo podobny jest do ludzkiego – jedyna zasadniczą różnicą jest małpi ogon.
Głównym elementem mitologii saiyan-jin jest Superwojownik odpowiedzialny ponoć za doszczętne zniszczenie trzech sektorów kosmosu.
Poniżej przedstawiam formy dostępne dla saiyan-jin:
OOZARU – wojownicy przyjmowali kształt 20 metrowej małpy. Przemiana w ta formę była możliwa tylko przy pełni księżyca gdy ogon saiyan-jin był wystawiony do jego czystego światła. Główną cecha tej formy jest spory wzrost mocy – nawet 10-ciokrotny.
GOLDEN OOZARU – różni się od poprzedniej formy tym ze ma złote futro, a także znacznie większym wzrostem siły – formę to osiągnęło tylko dwóch saiyan-jin – Vegeta i Son Goku.
SUPER SAIYAN-JIN 1 – w formie tej wojownik zachowuje ludzki wygląd, ale jego włosy stają się złote, a oczy zielone, także znacznie wzrasta jego siła i wytrzymałość. Poziom ten mogą osiągnąć tylko postacie z czystym sercem wypełnionym silnymi emocjami takimi jak gniew , wściekłość. Wokół postaci unosi się złota aura.
ULTRA SAIYAN-JIN – jest to forma pośrednia pomiędzy poziomem 1 i 2 – znacznie wzrasta siła i wytrzymałość lecz maleje szybkość w stosunku do poziomu pierwszego. Wygląd podobny do pierwszego lecz ze znacznie zwiększona masa mięśniową.
SUPER SAIYAN-JIN 2 – formę tą cechują wyładowania elektryczne wokół ciała i trochę dłuższe włosy ni z w formie pierwszej. Poziom ten można osiągnąć tylko w stanie ogromnej wściekłości. Wojownicy nie posiadają już tak wielkich mięśni jak w USSJ (lecz ich siła jest jeszcze większa) co znacznie zwiększa ich szybkość.
SUPER SAIYAN-JIN 3 – poziom ten cechują o wiele dłuższe włosy jak w poprzednich, a także brak brwi. Wzrost mocy jest o wiele większy niż pomiędzy poprzednimi poziomami. Formę to można osiągnąć tylko poprze bardzo intensywny trening.
SUPER SAIYAN-JIN 4 – jak do tej pory najwyższy poziom. Wojownicy stają się niewiarygodnie potężni – ich siła, wytrzymałość i szybkość są nieprawdopodobne. Znacznie zmienia się także wygląd w porównaniu z innymi poziomami – wyraźnie dłuższy ogon, oczy maja kolor żółty z czerwoną obwódką, włosy stają się czarne i są znacznie krótsze niż w trójce, a całe ciało pokrywa się futrem (jedynie tors pozostaje nagi). Transformacja jest możliwa tylko przy ogromnym natężeniu takich emocja jak : smutek, wściekłość i gniew.[/blok]


Autor: 729


Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.

ZAMKNIJ
Polityka prywatności