Fantastyczna rozrywka


[Humor, dowcipy, zabawne historyjki]


Komentarze z bestiariusza - Princessa atakuje!

[blok]Ostrzeżenie: Teks nie poddany cenzurze (ani poprawie ;-) wszystkie komentarze są zamieszczone w niezmienionej formie - w końcu chcemy ukazać wszystkim, którzy princessy nie znali, jaka ona była naprawdę :-P – Ender). Jeśli ktoś jest urażony jakimś moim komentem to bardzo przepraszam. A jeśli to koment princessy – to zaglądnijcie do lochów...
Wszystko zaczęło się od kłótni w bestiariuszu. Kłótni między mną (Fordem) a Arwenią. Nie pamiętam nawet o co poszło, zapewne o to,że czepiałem się jej tekstów . Kłóciliśmy się tak,że nawet jedna z członkiń gildii (Evalyn) przyłączyła się do niej i nieźle mnie skrzyczała :-). Niestety nie tylko jej uwagę zwróciliśmy...
Dodane 08.09.04 przez : Młodsza zrzeszona princessa
Cieńki ten dział....Niestety.
Tak rozpoczął się jeden z najgorszych lub najzabawniejszych a z pewnością najbardziej pamiętany z etapów gildii.
Dodane 08.09.04 przez : Młodsza zrzeszona princessa
Jestem tu nowa. Ale kilka waznych rzeczy: JEsliktos pisze teksty i sam je sobie ocenia to jest bagno! Nie mozna być sędzia we własnej sprawie! To stara jak swiat zasada. I Panie Mozejko nie chrzań Pan o tym, ze Ona sie stara i takie tam. Jesli pisze do wlasnego działu to - sama sobie nabija punkty!
Dodane 08.09.04 przez : Młodsza zrzeszona princessa
Panie MOzejko a jesli PAn to toleruje i co wiecej przydziela punkty to to jest po prostu nie fair. Ładnych rzeczy uczy Pan dzieciaków na tej stronie. A pozniej się dziwic, że trwa wyścig szczurow, że jeden człowiek po trupach innych wspina się w firmie. WSTYD!!!
Tak jest, odezwała się osoba z wielkim bagażem doświadczeń życiowych... Widać, że miała lekkie dzieciństwo i ciężkie zabawki, na chybotliwych półkach w dodatku ;-) - Ender
Dodane 08.09.04 przez : Starszy nowicjusz ford
Możejki nie ma ale Arwenia to przeczyta ;)
Dodane 09.09.04 przez : Starsza nowicjuszka arwenia
tak ale te punkty to ja mam w d... bo to nie chodzi o glupie pkt. itylko o to zeby cos na tej stronce bylo, ato lepiej zeby ten dzial stal pussty tak??ehhh.. czemu mi tak forda przypominasz...
Przypominam princesse! No no Arwenio
Dodane 09.09.04 przez : Nowicjusz ender
Bez Twoich textów Arwenio nie byłby pusty ;) dział się rozkręca - sporo artykułów przyszło... A na punkty ja już zwracałem uwagę :|
Dodane 09.09.04 przez : Starszy nowicjusz ford
Przypominam bo przypominam. Proste.
Niestety nie miałem „weny” na odpowiednie odpisanie Arweni. A szkoda ;-)
Dodane 09.09.04 przez : Starszy nowicjusz ford
Punkty masz gdzieś? Ja przypominam(by Arwenia mnie nie zabiła),że opiekun działu publikując jakiś tekst dostaje za to punkty.
Dodane 09.09.04 przez : Wtajemniczona luna
Proincessa, sorry, ja powiem co sama o tym myślę. Dlaczego uważasz, że to bagno? Arwenia zajmuje się tym działem, sama go wymyśliła i skoro ma ochotę, to pisze do niego artykuły. Skoro posiada jakąś wiedzę, to grzechem by było się nią nie dzielić. Sędzia? Punkty to nagroda za wykonaną pracę, za czas poświęcony temu, żeby gildia się rozwijała a gdy sama coś napiszęsz, to zobaczysz, że Arwenia poświęciła tego czasu nie mało. A poza tym gdzie Ty widzisz wyścig szczurów? Dla wielu Gildia to zabawa, miejsce, gdzie możemy rozwijać swoje zainteresowania, gdzie poznajemy ludzi mających podobne zainteresowania do naszych, miejsce, w którym możemy się zaprezentować, zaistnieć. Jeśli ktoś jest tutaj tylko po to, żeby zbierać punkty, to źle trafił. Poza tym jak na razie wyższa ranga daje tylko tytuł nic poza tym. Niedługo to się pewnie zmieni, lecz póki co, pozostaje tylko tytuł i własna satysfakcja. Wstyd? Proszę zastanów się nad tym co mówisz, to zależy od podejścia, jeśli Ty widzisz tylko wyścig po punkty i osiąganie coraz to wyższych stopni to nie znaczy, że my tak to odbieramy a przynajmniej ja. Ale to tylko moje zdanie i nie musisz się z nim zgadzać. A co do tego, że dział jest cianki... Właściwie w porównaniu do innych działów, on jest bardzo młody i dość dynamicznie się rozwija. Może napiszesz coś ciekawego i w jakiś sposób się zaprezentujesz a poza tym pomożesz w rozwoju działu? ;)
Luna jak zawsze (przypominam spotkanie na chacie gdy chciała bym przeprosił princesse ) chce pogodzić oba zwaśnione strony.
Dodane 09.09.04 przez : Starsza nowicjuszka arwenia
hehe ford niby sie na wzystkim znasz ale jesli publikujesz czyjs tekst to nie dostajesz pkt. kiedys tak bylo ale mistrz powiedzial ze to zostalo cofniete!!!
Dodane 09.09.04 przez : Starszy nowicjusz ford
Przepraszam ale jak opublikowałem tekst u mnie " Jak oglądać... to dostałem punkty...wszystko pisze w pomocy, na gildi. I wclae to nie zostało cofniętę... Ps: A ty na czym się znasz??? Po za tym ja tu na wszystkim się nie znam,wiec prosze z takimi tekstami...pisać do Mistrza! I nie atakuj mnie, jeśli mogę o to prosić
Dodane 09.09.04 przez : Młodsza zrzeszona princessa
Ad vocem w wywołanej przeze mnie sprawie. PO pierwsze - jesli nie ma tutaj tekstów innych osób, to znaczy, że nie chca publikowac. Co jednak nie oznacza, że autor tego rozdziału moze sam ( sama ) sobie nabijac punkty! To żenada! Po drugie - autorka gra nie fair. POdlizuje sie Mozejce i tyle! Nie chcę się nawet domyslac czy nie znaczy to czegos więcej...a chyba tak!
I tu niestety dochodzi chora wyobraźnia princessy.
Dodane 09.09.04 przez : Młodsza zrzeszona princessa
Luna...hmmm....napisałas stek banalnego słowotoku. Czy Ty w ogóle rozumiesz na czym polega uczciwosć w zyciu...takze w necie? To tak jakbym opublikowała swoje wlasne zdjęcie i sama sobie codziennie nabijała głosy aby zostac MISS tego forum. To przeciez byloby i żalosne i tragiczne i po prostu MAŁE. Tak jak autorka.
Uczciwie pewnie by nie miała szansy nawet na dwa głosy... - złośliwy Ender ]:-)
Dodane 09.09.04 przez : Młodsza zrzeszona princessa
Nie wiem czemu przypominam Ci FORDA. Być może sie w nim skrycie podkochujesz i wszedzie go dostrzegasz. Wyznaj mu miłosć...umowcie się na kawe...dostrzegasz wszedzie spiski....Czy ty aby nie jestes czekistką....Czekiści także wszedzie wietrzyli spiski...
Teraz mi princessa dowaliła :-( To „dziecko”, bez obrazy dzieci, ma tak żenujący poziom,że powinna się wstydzić pisać cokolwiek ;-)Tak jest jednak gdy się jest czekistą :-)
Dodane 09.09.04 przez : Starszy nowicjusz ford
Uuu podlizuje się! Słyszałaś Arwenio! A co do punktów - jeśli one nic nie znaczą to po co się je daje (w sensie nagrody) za prace? Są ważne,bo nagradzają trud pracy. Pozdrowka! ;)
Dodane 09.09.04 przez : Młodsza zrzeszona princessa
A-ha...i mam prosbe...nie usuwaj moich tekstów z forum. ZAbawiasz się w cenzora czy co? Jeśli tekst nie jest laurką na Twój temat to go kasujesz??? Przeciez to chore...zastanów się co TY wyprawiasz? Odbilo Ci....???
Dodane 09.09.04 przez : Młodsza zrzeszona princessa
Arwenio! NIe zachowuj się jak cenzor! Mozejko kazał ci kasować krytyczne glosy aby Twoje forum wygladało jak laurka? COś WAs łączy?
Dodane 10.09.04 przez : Najwyższy Mistrz mozejko
Widzę tu zagorzałą dyskusję - zapraszam na forum Dziedziniec-->[ Gildia - problemy ] - znajduje się tam kilka informacji dotyczących Gildii. (widzę tu komentarze totalnie nie na temat więc też się wpisuję - lubicie takie śmietniki więc może ktoś zauważy wpis i uda się na forum) Jeśli chodzi o prowadzoną tu dyskusję - chyba nie jestem na bierząco więc się nie wypowiem.
No i wreszcie jest Mistrz :-) Ale zamiast dowalić princesse to chce uspokoić sytuacje... A z forum to wyszła najgorsza rzecz – kłótnia princessy z Kiresem, jej słynne tematy i nie mniej słynne posty (zazwyczaj oskarżające całą gildię lub udawanie niewiniątka)
Dodane 10.09.04 przez : Starsza wtajemniczona evalyn
Princesso, bardzo kapryśna z Ciebie księżniczka! Luna nie napisała ani jednej banalnej rzeczy, to po pierwsze. Po drugie, Arwenia wniosła i WNOSI nadal o wiele więcej do tej strony niż Ty. Punkty dostaje właśnie za tą pracę i jestem pewna, że nie wykorzystuje tej możliwości!
Dodane 10.09.04 przez : Starsza wtajemniczona evalyn
A jeżeli chodzi o spiski to chyba tylko Ty wysnuwasz podobne podejrzenia, co do wzajemnych relacji Mistrza i Luny czy też Arweni. Co do Forda to chyba Tobie się spodobał. Nie wnikam. Lubię gościa i mam nadzieję, ze jego nie zaczniesz objeżdżać. Wpisy na forum (szczególnie BEZSENSOWNE i WULGARNE) mają być usuwane. Etyka tego wymaga.
Ale Evalyn mi dowaliła :-( Mam się podobać princessie! To gorsze od lochów i skrzyczenia za niegadanie na forum
Dodane 10.09.04 przez : Starszy nowicjusz ford
Uuu ale się Princessa rozgadała! Dziecko, jeśli chcesz kogoś swatać,to prosze pobaw się lalkami Barbie. Po za tym co tu jeszcze gadać, to dział -Bestariusz, gadki prosze na forum
Dodane 10.09.04 przez : Starszy nowicjusz ford
Po za tym forum nie jest Arweni tylko moje!!! ;)
I wszystko jasne ;-) - Ender
Dodane 10.09.04 przez : Młodsza zrzeszona princessa
BOże, Ford! i TY Brutusie przeciwko mnie ?? !! Dziewczyna sama sobie nabija punkty a Wy wszyscy twierdzicie, ze to jest OK?? CO za ludzie, co za kraj! Widze Ford, ze ona i ciebie okręciła sobie wokoł palca.
Chyba najlepiej nie gadać z princessą. Albo cię skrzyczy albo będzie udawać,że jest niewiniątkiem a cała społeczność to oszuści.
Albo, co gorsza, będzie Cię chciała za sprzymierzeńca... być posądzonym o pomaganie princessie – brrr... - Ender
Dodane 10.09.04 przez : Młodsza zrzeszona princessa
Evalyn a ciebie ktos pytał o zdanie? Zajmij się tym czym powinnas a nie przychrzaniaj sie do mnie. OD kiedy to masz prawo mnie oceniac? Znalazla się adwokatka....phiiiii
Dodane 10.09.04 przez : Młodsza zrzeszona princessa
Tak Mozejko, nie jestes w temacie więc nie zabieraj głosu! Jak będziesz potrzebny to dam znac.
Nawet Mistrza skrzyczała. Co za bezczelność :-(
Dodane 10.09.04 przez : Wtajemniczona luna
Do Forda: Tak? A mi się wydawało, że Mistrza ;P Do Princessy: Po 1. Są tutaj teksty innych autorów, wystarczy przeczytać podpis na dole :] Co prawda nie ma ich tu jeszcze zbyt wiele, ale dział powstał naprawdę niedawno. Po 2. Wysnuwasz przypuszczenia praktycznie nas nie znając i wszędzie znajdujesz jakieś podteksty. Po 3. Napisz mi dokładnie gdzie tutaj widzisz "stek banalnego słowotoku"? Najlepiej na forum, lub jeśli wolisz napisz na luna186@tlen.pl, bo widzę, że gg nie masz, ew. na priv. Jeśli się ze mną nie zgadzasz, to bardzo chętnie z Toba porozmawiam. Po 4. Uważaj w jaki sposób zwracasz się do Mistrzam to, że teraz jesteś w Gildi, to zasługa tego, że poświęcił wiele godzin na tworzenie tej strony. Nawet jeśliby to był członek Gildi, to i tak ma prawo się wypowiedzieć, ponieważ od tego są komentarze i przynajmniej dlatego, że jest tu o wiele dłużej niż Ty, należy mu się pewnien szacunek.
Na twoim miejscu Luna nie rozmawiałbym z princessą nawet przez emaile. Jeszcze by mi zawirusowała skrzynkę! Ale i tak brawa,że ktoś wreszcie dał jej ostrzeżenie by nie czepiała się nas i Mistrza, a i najważniejsze – by nie wysuwała podtekstów.
Dodane 10.09.04 przez : Starsza wtajemniczona evalyn
Princesso, to miejsce nie jest dobre na PRAWDZIWE przychrzanianie, więc zapraszam na Twój noiuteńki i bezsensowny temacik na forum!
Dodane 10.09.04 przez : Nowicjusz ender
Princesso - twierdzisz, że inni nie mają prawa Cię oceniać? A dlaczegóż to Tobie owlno oceniać innych? Wyluzuj troszkę, odpocznij... (i uważaj ze swoimi komentarzami, bo jeszcze Cię spotka to co członka "Dupę" i co wtedy? :P )
Dodane 10.09.04 przez : Nowicjusz ender
A najbardziej to szkoda Arwenii :| Stara się żeby dział był jak najlepszy i proszę co ją spotyka :| Arwenio, chciałem Cię przeprosić za moje wcześniejsze wypowiedzi dotyczące Twojego pisania do swojego działu :|
Dodane 10.09.04 przez : Starszy nowicjusz ford
Ja już przeprosiłem. Princessa a co myślisz,że się w tobie zakocham i będę ślepo wysłuchiwał twoich gadek??? Po za tym jak chcecie porozmawiać o moim życiu prywatnym i swatać mnie to prosze zróbcie temat na forum
Dodane 10.09.04 przez : Starszy nowicjusz ford
A i jeszcze jedna rzecz - Odczep się od Bestariusza, Arweni, Evalyn, Luny i Mistrza. Jak masz z tym problem to pokrytykuj mnie i mój dział!
Jak zawsze udaje męczennika.
Dodane 10.09.04 przez : Starszy nowicjusz ford
Sorry za ten post gdzie ja broniłem. Pisałem to przed jej "nędzną prowokacją więc myślałem,że będzie to konstruktywna krytyka. Po za tym mam dość - "Umówcie się na kawe i zróbcie Sam Wiesz CO", "moze tobie się spodobał" bo czy ja swatam was??? Odczepcie się od mojego życia prywatnego i zachowujcię się mądrzej a nie jak głupie "podstawówki".
Dodane 10.09.04 przez : Starsza nowicjuszka arwenia
kpbieto(chyba) to do princessy przeczytalas 3 pierwsze taksty i sie czepiasz nie zauwazylas ze wieskszosc nie jest moja...
Dodane 10.09.04 przez : Młodszy kadet tixon
Zazdrość do brzytka cecha.
Dodane 10.09.04 przez : Młodsza zrzeszona princessa
Tixon....sam mi zazdroscisz...wiec wiesz...
Dodane 11.09.04 przez : Starszy nowicjusz ford
Ciekawe czego;)
Dodane 11.09.04 przez : Młodsza zrzeszona princessa
jak to czego...kobiecego powabu ;)
Dodane 11.09.04 przez : Starsza nowicjuszka arwenia
wiecie co pogadajcie sobie na gg a raczej ty princessa pogadaj sobie z psychologiem bo cos nie tak z toba, a tak pozatym to te komenty sa bez sensu , bez podstaw i bez namyslu z twojej strony
Dodane 11.09.04 przez : Starszy nowicjusz ford
Zgadzam się.
Dodane 11.09.04 przez : Starsza nowicjuszka arwenia
ehhh... ford szkoda ze sie czesciej nie zgadzamy, ale i tak dziekuje za poparcie i obrone(chlip)
Wreszcie przynajmniej my się nie kłócimy. Jak widać pojawienie się wroga mobilizuje do obrony i zapomnienia o dawnych czynach ;-)
Dodane 12.09.04 przez : Starsza nowicjuszka valadiel
boshe... znowu sie zaczyna....
Dodane 13.09.04 przez : Starszy nowicjusz ford
Znowu. Ten dział tak ma
Dodane 13.09.04 przez : Starsza nowicjuszka arwenia
ale ja sie nie kluce ja to mowilam szczerze DZIEKUJE
Dodane 24.09.04 przez : Starszy nowicjusz ford
Ja nic nie rozumiem?
Dodane 25.09.04 przez : Starsza nowicjuszka arwenia
ehhh.. chodzi mi o te cale zamieszanie z princessa
Dodane 27.09.04 przez : Starsza nowicjuszka valadiel
a o które konkretnie, bo tych zamieszań była cała masa...
I tak zakończył się pierwszy etap ataku princessy... potem było forum, księga gości i wiele innych... Ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło – gildia jest zabezpieczona przed takimi awanturnikami i możemy się pośmiać z jej wyczynów :-)
[/blok]


Autor: 43


Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.

ZAMKNIJ
Polityka prywatności