Kroniki Fantastyczne


[Bohaterowie]


Edwin (Baldurs Gate)

[blok]Edwina można spotkać w siedzibie złodziei cienia, w dokach. Rental zleci ci zadanie gdzie będziesz musiał szpiegować Mae\'vara i jego gildię. Potem dostaniesz od niego zadanie, które będziesz musiał wykonać. Następnie pozostanie jeszcze kilka zadań dla Edwina. Po ich wykonaniu Mae\'var powie, że wykonując dane zadania, sprawdził twoją lojalność, a Edwin przyłączy się do ciebie, jeżeli tylko będziesz tego chcieć.
Jeżeli chcemy mieć w drużynie maga, musimy o nim trochę wiedzieć, np. jak się nim gra, i jakie są jego wady i zalety.
Mag, który poświęca się jednej dziedzinie magii, w stopniu większym niż innym, jest nazywany specjalistą. Dzieki temu rośnie jego liczba czarów, które potrafi rzucić, ale traci zdolność rzucania czarów z innych dziedzin, na których się nie skupia. Takim magiem właśnie jest Edwin, który jest wspaniałym mistrzem przywołań.
Wady maga są takie, że na początku gry, mag musi trzymać się bardziej z tyłu, bo łatwo może zginąć. Dopiero później będzie mógł rozwijać swoje zdolności. Mag, jak Edwin, nie może nosić zbroi, a zamiast tego nosi szaty, które niestety chronią gorzej. Tak samo jest z zaklęciami, które chcemy kupić: im są lepsze tym, droższe, a w szczególności zaklęcia z poziomu dziewiątego.
Zalety maga polegają na tym, że mag, który osiągnął wysoki poziom posiada wielkie, i potężne zaklęcia obronne i ofensywne. Niestety tylko główna postać, może posiadać Chowańca, który zwiększa kondycję...Edwin zazwyczaj walczy kijami, ale zawszę można dać mu jakiś dobry sztylet lub procę. Chodź zwykle korzysat z zaklęć.Mag, o którym piszę, jest trochę natrętny i podły. Nie przepada za różnymi osobami, a nawet czuje do nich ogromne obrzydenie, więc jeżeli chcemy go mieć w drużynie, musimy dokładnie dobierać członków (najlepiej tych co mają charakter poniżej: neutralnym). Sam charakter Edwina jest praworządnie zły. Jest on wredny i zawsze musi wtrącić swoje trzy grosze, które zazwyczaj są głupimi uwagami. Każe do siebie zwracać się \"Panie\".Jak pewnie każdy kto grał w \"Baldur\'s Gate\" wie, że Edwin jest człowiekiem.
Teraz napiszmy trochę o histori naszego maga...
Niestety Edwin nie chce się z nami podzielić swoją historią, i kiedy spytamy go, w jaki sposób dostał się do służby Złodziei Cienia, on oznajmia nam, swoim przemądrzałym i szyderczym głosem, że jego życie, to jego sprawa i nie powinniśmy wtykać nosa w jego sprawy. Edwin, jak zwykle zapatrzony w siebie dopowiada jeszcze, że powinniśmy być szczęśliwi, że mamy go w swojej drużynie i powinniśmy być mu, za to bardzo wdzięczni W \"Balur\'s Gate II\" widać wyraźnie, że Edwin, coraz mniej chlubi się barwami Czerwonego Maga, którymi szczycił się wcześniej. Edwin to dobry mag, na którym, zawsze można polegać. Zadziwiająca, rzecz jest taka, że Edwin potrafi nauczyć się niewiarygodnej ilości czarów, czego nie dokonałby, żaden inny mag.
Jeżeli szukacie dobrego, maga do \"Baldur\'s Gate II\" to bierzcie Edwina, lepszego maga nigdzie nie znajdziecie.[/blok]##edit_bybelleteyn 2006-04-11 10:31:36##ed_end##


Autor: 99


Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.

ZAMKNIJ
Polityka prywatności