Kroniki Fantastyczne


[Bohaterowie]


Sarevok

[blok]Sarevok dorastał jako bezdomne dziecko, chodźąc samotnie po ulicach, i wałęsając się wszędzie. W końcu przygranął go jego przybrany ojciec z Żelaznego Tronu. Uczył się sztuk zastraszania, najokrutniejszych i najbardziej brutalnych stylów walki, by stać się zabójcą, o czym zawsze marzył. Chciał nim być, bo zabójca potrafi sparaliżować przeciwnika nawet strachem, i zabić nie wysilając się zbytnio.


Sarevok jednak został wojownikiem. Wielka ambicja, która siedziała w nim przetrwała wszytko... nawet wtedy gdy zginął, ambicja która została w nim, nie zginęła, a nawet jeszcze bardziej się poszerzyła. Kiedy spoglądasz na jego twarz łatwo jest dostrzec, że jego twarz pozbawiona jest uczuć. Sarevok nigdy nie ma wyrzutów sumienia, i to czyni go niepokonanym wojownikiem. Sarevok jest człowiekiem z charakterem: chaotyczne złym. Walczy zazwyczaj mieczami dwuręcznymi. Jego największym atutem jest zadanie obrażeń krytycznych które wynoszą 200 punktów obrażeń

Statystyki Sarevoka wynoszą:
Siła: 18/00
Zręczność: 17
Kondycja: 18
Inteligencja: 17
Mądrość: 10
Charyzma: 15
Szkoda, tylko, że Sarevoka można przyłączyć do naszej drużyny tylko w dodatku: Tron Bhaala. Jego widmo pojawi się nam podczas wizyty (ale tylko pierwszej) w Sferze Kieszeniowej, po rozmowie z Solarem. Żeby przyłączyć go do drużyny i przywrócić go do życia należy ofiarować mu cząstkę swojej boskiej mocy. Można również wykorzystać duszę Imoen - ale tylko wtedy gdy masz ją w swej drużynie. Kiedy wskrzesisz go, Sarevok może złożyć przysięgę wierności, ale tylko wtedy gdy mu rozkarzesz.
Ale uważaj, bo nigdy nie wiesz, co twojemu wojownikowi przyjdzie do głowy...
Moim zdaniem Sarevok to jedna z najlepszych postaci w BG2 Tronie Bhaala, na jaką można natrafić i przyłączyć do siebie, bo czym była by dobra drużyna, bez dobrego wojownika?
AnGelina[/blok]##edit_bybelleteyn 2005-12-01 00:53:29##ed_end####edit_bybelleteyn 2006-04-11 10:23:09##ed_end##


Autor: 99


Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.

ZAMKNIJ
Polityka prywatności