Gry


[GryMMO]


Tibia:Poradnik Ogólny

[blok]Witam oto mój pierwszy poradnik przed przejściem do rzeczy chciłbym poinformować że jeśli macie jakieś wąnty między sobą załatwiajcie je sobie na GG lub w Realu ITP mam nadzieje że się rozumiemy a wracająć do Poradnika Edycja się przyda gdyż będzie to ogólny Poradnik o Tibi zaczne na początek od Klas Postaci.

Knight:Najlepsza klasa zaraz po Sorcererze tyle że on ma tylko czary Spomtaniczne jak Fird Person,Light,Light Healning,Berserk ITP niektóre czary takie jak Berserk są dla tych co mają wykupione Pacc dla Knightów na początek EXP jest dobry na Rooku na początek polecam raty,Trolle póżniej Orki,Orki Spermani<Łucznicy> Knight może być jako Bloker jak masz wysoki LVL i zbierasz Ekipie na Questa niezapomnij kupić runy o nazwie UH dla Knighta oczywiście Knight może korzystać z run ale poco jeśli mu słabo idze MLVL ? to tyle co do Knighta.
Paladin:Tak zwany łucznik może nawalać Dystansowo w skorpiony,liony polecam go jeśli chcesz iśc na Desert Questa Paladin może korzystać z Runek takich jak HMM,UH ITP dlaniego MLVL idze troche szybciej od Knighta ale Paladin ma też i wady otóż jeśli nawalasz Mieczem to dlaniego Skile mieczem idą powoli wieć jak jestes Paladynem to pozostań na broni dystansowej lub na HMM to tyle co do Paladina.
Druid:Co tu dużo gadać Profesja w połówie magi i w połowie wojownika dlaniego Skile idą po równo jeśli jest ktoś fanem Druidów lub lubi wilkołaki może się pobawić dla Druida EXP jest dobry na początku na Mainie to Bugi ale najlepiej pozostać dłużej na Rooku abyś zdobył kase na sprzęt oczywiście Druid ma też i wady takowe że nie może używać Ultimate Explosion czaru Spontanicznego dla Sorca o czym za chwile Druid ogólnie to Najsłabsza postać to tyle co do Druida.
Sorcerer:Najlepsza profesja na Tibi gdyż to jedyna postać która może pokonać Demona inne też mogą ale mają małe szanse wracająć do Sorca to polecam go tym którzy lubią potężną magie Sorcerer może korzystać z Run o nazwach HMM,UH,SD ITP i na dodatek jeśli masz Pacc to zakup sobie Ultimate Explosion gdyż ten czar robi kompletne spustoszenie na mapie jednak że ten czar wymaga 50 MLVL i 800 Many ! Sorcerer jest też i najbogatszą profesją na Tibi gdyż można sprzedawać Runki o nazwie UH najlepiej zdobyć 20 LVL aby zacząć swoją kariere wtedy masz 400 many i możesz zrobić aż po 4 UH\'Y BP UH\'ÓW jest sporo wart jeśli ci się uda sprzedać komuś to będzie to pierwszy krok do bogactwa jako Sorcerer na serverach możesz być też Najlepszym to tyle co do Sorca teraz dam Dane Potworków.

Dane Potworków.

Rat:Pierwszy potworek który daje EXP ma słabiutki lot ale jak na Rooku to najlepszy Interes gdyż na Rooku jest NPC który kupuje martwe Raty loty rata można liczyć do słabych.
Cave Rat:Jest ttroche lepszy od swego poprzednika gdyż daje on ci aż 10 EXP można go też sprzedać na Rooku.
Snake:Daje tyle samo EXP co Cave Rat i wogóle nie ma lotów nie polecam bić Snaków.
Bat:Taki sam przypadek jak u Snake.
Spider:Troche lepszy od Batów i Snaków daje więcej EXP i troche kasy.
Bug:Lepszy od Spidera gdyż daje aż 10 GP ale to bardzo rzadko.
Wolf:dobry potworek do EXP na rooku lub do zdobycia mięsa.
Troll:Najlepszy prawie potwór na rooku gdyż daje sporo EXP a na dodatek można nim na Rooku dobić ponad 40 LVL !.
Winter Wolf:Pierwsza odmiana wolfa daje więcej EXP i występuje na Senji,Foldzie i Vega.
Hayena:Występuje tylko na Darama Isle i ma tylko mięso.
Posion Spider:lepsza wersja Spidera tyle że ten truje jeśli cię zatakuje to najszybciej uciekaj uleczyć się na Rooku !.
Bear:Dobry EXP ale cienkie loty polecam go Tylko do EXP.
Frost Troll:Tak samo jak Winter Wolf występuje tylko na Senji,Vega i Foldzie i jest troche gorszy od zwykłego Trolla.
Panda:Tak samo jak z Bearem ale występuje tylko na Tiquandzie.
Wasp:Waspy występują na calutkiej tibi nie ma on lotów ale daje EXP co jest Plusem.
Orc:Orc jest słaby ale na rooku jest silny i ma dobre loty na Rooku więć polecam Expić na Orkach.
Goblin:Walczą dystansowo i wręcz ma kase,kamienie,zepsuty Ser i Ryby jedzcie tylko Ryby bo Zepsuty ser odzancza Dead.
Swamp Troll:ten troll występuje tylko na Bagnach i tak samo jak Frost Troll jest cienki.
Spit Nettle:Występuje tylko na Tiquandzie ale loty ma cienkie ale EXP jest spoko jak na początek.
Polar Bear:Tak samo jak Panda Polar Bear występuje tylko na Vega,Senja,Folda i ma tak samo cienkie loty.
Lion:Tak samo jak Polar Bear loty ale EXP większy i na dodatek występuje tylko na Darama Isle lub na Pustyniach na Centralnym Kontynecie gdzie jest Venore ITP.
Cobra:Nie ma lotów ale za to daje więcej EXP występuje tylko na Darama Isle.

To tyle narazie reszta będzie póżniej[/blok]##edit_bymozejko 2005-11-23 18:51:59##ed_end####edit_byfranko 2005-11-30 10:35:36##ed_end##


Autor: 336


Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.

ZAMKNIJ
Polityka prywatności