Gry


[Gry]


Władca Pierścieni - Drużyna Pierścienia

[blok]Władca Pierścieni- Drużyna Pierścienia to pierwsza z trzech części gry(według mnie najlepsza). Bardzo wielkim plusem jest polska wersja gierki. Gra się w nią przyjemnie, grafika może nie zachwyca, ale wszystko rekompensuje dźwięk i klimat. Możemy dużo dowiedzieć się o świecie, w jakim toczy się akcja „utworu”. Gra jest bardzo ciekawa, fabuła nie zanudza, cieszy mnie szczególnie to, że więcej jest tam elementów z książki niż z filmu. Podkład aktorski jest dopracowany.
Możemy chodzić kilkoma postaciami, to wzbogaca grę. Po przejściu kilku misji powiernikiem pierścienia, będziemy mogli spróbować rozgrywki Gandalfem (to mój idol!) i Aragornem. Naturalnie mamy jeszcze kilku pomocników, którzy w trakcie walki pomogą nam się rozprawić z bandą Saurona. Każda z trzech postaci ma inne zdolności.
Brodaty czarodziej, co prawda ma mieczyk, ale radzę częściej używać czarów. Ognisty płomień, błyskawica, uzdrowienie, wróg staje się łupem dla swoich kumpli. Różnorodność magii sprawia ciekawsze unicestwienie nieprzyjaciela. Oczywiście musimy pamiętać, że mamy ograniczone zasoby many. Oczywiście możemy ją uzupełnić pijąc czarodziejski eliksirek(przydatne, he, he, he).
Aragorn, potężny wojownik ma super miecz, najlepiej walczy wręcz. Nie jest to jednak koniec jego wyposażenia, ma on jeszcze łuk (pewnie skubnął Legolasowi). Ten oręż jest szczególnie przydatny przy rozprawianiu się z Orkami-strzelcami. Zapewniam, niezawodny!
Frodo jak to na Hobbita przystało, broni się patyczkiem i rzuca kamieniami. Dopiero po pewnym czasie na mglistych Kurhanach po pokonaniu upiora zdobywa miecz- Żądełko. Może, aż tak świetnym uzbrojeniem nie jest, ale błyszczy niebieskim światłem, gdy w pobliżu są przeciwnicy. To właśnie tą postacią rozpoczynamy rozgrywkę, której towarzyszy nierozłączny Sam i niezdarni Pippin i Merry. Oni także walczą patykami.
Gra rozpoczyna się w momencie, kiedy młody Hobbit Frodo otrzymuje od swojego wuja pierścień o wielkiej potędze. Niziołek dowiaduje się się o jego mocy i po sprzedaniu domu wyrusza w podróż. Po pewnym czasie odkrywa on potęgę przedmiotu, dzięki której potrafi robić się niewidzialny. Jest to bardzo przydatna umiejętność, przydaje się na spore grupki Orków, szakali, lub wilków. Musimy pamiętać jednak, że za długie noszenie pierścienia, na palcu powoduje, że przegrywamy.
Tak rozpoczyna się podróż pełna niebezpieczeństw i przygód. Na swojej drodze napotykamy różnego rodzaju wrogów. Przede wszystkim są to Orki i Trole, ale walczymy także z wilkami, uzbrojonymi zbójcami, i oczywiście okrutnym demonem Balrogiem, z którym w potyczce ginie Gandalf (nie martwcie się nie umrze). Nie zapominajmy o Nazgulach depczących po piętach młodemu Hobbitowi. Bardzo ciekawy jest finał, walka pomiędzy Aragornem, a demonem pierścienia. Nie martwcie się wszystko dobrze się kończy.
Nie wspominałem jeszcze o filmikach, które umilają nam grę. Najbardziej spodobał mi się ten, w, którym Elf z Rivandel ucieka na koniu przed zgrają Nazguli. Zostają oni zmiecieni przez wody magicznej rzeczki. Naprawdę spoko!

Naprawdę polecam zagrać w tę grę! Może początek jest nieciekawy, ale potem wciąga, jednym słowem zagrajcie w to!
Wszelki reklamacje składać w komentarzach, ale daję głowę, że wam się spodoba!


Wymagania sprzętowe:
procesor 600Mhz
Ram:64MB
Akcelerator 3D
Karta Graficzna: 32MB
Dysk Twardy 800MB
DirectX: 8,1
Windows 98/XP/Me/2000[/blok]


Autor: 694


Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.

ZAMKNIJ
Polityka prywatności