Gry


[Gry]


Balansator

[blok]Uwaga: używanie tego modu uznawane jest przez niektórych za oszustwo, pomimo, że znajduje się na oficjalnej stronie. Nieważne, przejdźmy do opisu.
Po ściągnięciu należy przenieść go do wskazanego katalogu (warto przeczytać to, co jest przy nim), i już możemy grać.
Balansator zmienia rozgrywkę w trybie multi w znaczący sposób. Przede wszystkim umiejętności takie jak siła, zręczność i inteligencja rosną nie o 1, 2, 3, ale 5, 10, 15. Czyli najwięcej możemy mieć 50 pkt danej wartości (co się bardzo przekłada na grę). Umiejętności posługiwania się bronią i magią także zostały zwiększone - obecnie rosną 10, 20, 30.
Zmiany dosięgły także broni: topór stał się narzędziem zagłady, zadając olbrzymie wręcz obrażenia (ale wciąż ma minus do obrony), miecze dodają do ataku (maksymalnie 40), premia obrony pozostała, doszły trzy nowe kości (czerwonego, zielonego i niebieskiego smoka), reszta zmian jest kosmetyczna.
Dodano dwa nowe czary: powiększenie i pomniejszenie (ot mały bajer, zmieniają rozmiar stworzenia bez zmian życia), oraz zmodyfikowano znacznie kilka innych: kula ognia (zwiększona skuteczność), przyśpieszenie (efekt), paraliż (czas trwania), regeneracja (efekt).
Największe zmiany tyczą się jednak rozgrywki. Dziki zostawiają nie jedną, a 4 cienkie skóry (które można sprzedać za 10) co znacznie przyśpiesza zbieranie funduszy. Dorosłe zostawiają grubą, a czarne twardą -też w większych ilościach ( i bardziej cenioną). Gobliny noszą przy sobie kamienie, orki krzemień... Ogólnie, każdy wróg zostawia albo broń (w końcu o tym pomyślano), albo materiał (trol tak jak normalnie, zostawia skórę) lub ostatecznie kasę. Dzięki temu szybciej zdobywa się lepsze uzbrojenie. Ponadto zbalansowano doświadczenie za wrogów (goblin- 3, wilk- 5, itp).
Do tego zestawu możemy dołączyć zmienione mapy (do pobrania z klanu cienia niestety [dołączona jest tam również wczesna wersja balansatora!]). Zwiększają one ilość doświadczenia zdobywanego za zadania, i dające oprócz expa złoto.
Należy jednak pamiętać, że dawanie metali z III wyspy w przedmioty z II, zwiększy jedynie złożność, energię i wytrzymałość (obrażenia pozostaną te same).
Balansator sprawia, że pojedynczy gracz ma szansę przejścia samemu multi (co wcześniej było niemożliwe), dlatego polecam go wszystkim chcącym grać samemu, lub tylko z kolegami, pozostali gracze będą po prostu banować.
Przydatność 6/10
Wykonanie 7/10
[/blok]


Autor: 26


Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.

ZAMKNIJ
Polityka prywatności