Gry


[Gry]


Najlepsza postać w Neverwinter Nights

[blok]Całą grę wraz z dodatkami przeszedłem kilka razy. Grałem w moduły itd. Po bliższych oględzinach doszedłem do wniosku, że najfajniej się gra Złodziejem, który jest Zabójcą i Tancerzem Cieni. Taka postać na 40 poziomie jest nie do pokonania. Z umiejętnościami ukrywania się w cieniu na widoku Tancerza i atakiem śmierci Zabójcy jest po prostu doskonała. Jednak poszczególne cechy rozwijamy według własnych upodobań. Postać ma czarować więc dajemy na korzystanie z magicznych urządzeń. Ma być kieszonkowcem, więc dajesz na kradzież. Ale są cechy, które trzeba rozwinąć do pewnego poziomu.


No więc:

Cichy chód = 20 +

Ukrywanie się = 20 +

Używanie magicznych urządzeń = 5 +

Przeszukiwanie = 10 +

Nasłuchiwanie = 10 +

Rozbrajanie pułapek = 15 +

Zakładanie pułapek = 15 +

A resztę rozwijamy dowolnie. Z atutami sprawa ma się podobnie. Bierzemy te, z których korzystać będziemy na pewno. Ja brałem wszystkie do walki 2 broniami, dające mi do ukrywania się, ulubioną broń (jedną lekką i drugą średnią np. krótki miecz i sejmitar).


Granie taką postacią polega na chodzeniu non-stop w trybie skradania. Jeżeli nam się nie chce, to chodzimy normalnie, a gdy ktoś nas zauważy, to dzięki umiejętności ukrywania się na widoku jesteśmy po chwili “niewidzialni”. Zakładanie i rozbrajanie pułapek pozwala nam na dogodne ustalenie pola bitwy. Ukryci w cieniu zakładamy pułapki wokół wrogów i pojawiamy się w miejscu gdzie było ich najwięcej. Idioci pójdą za tobą w paszcze śmierci. Tak więc życzę miłej zabawy i pokonania wrogów.[/blok]


Autor: 64


Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.

ZAMKNIJ
Polityka prywatności