Gry


[Gry]


Władca Pierścieni: Dwie Wieże

[blok]Gry na podstawie filmów, często odnoszą światowy sukces. Nie dziwi mnie więc to, że powstały gry, na podstawie Władcy Pierścieni.
Gra opowiada o losach Śródziemia, jednak fabuła obejmuje tylko Drużynę pierścienia i Dwie Wieże. Rozpoczynamy jako Isildur, pod Górą Przeznaczenia. Ta misja to krótki trening. W następnych misjach możemy sterować jednym z trzech bohaterów : Legolasem, Aragornem lub Gimlim. Każdym z nich gra się lepiej w określonym stylu (Legolasem lepiej jest szyć z łuku, Aragornem wycinać orków mieczem, a Gimlim ciąć wszystkich toporem. Jest jeszcze jedna, ukryta postać, ale tą odblokowujemy dopiero po ukończeniu gry.
Każda z naszych postaci, awansuje na kolejne poziomy doświadczenia, jednak do Morrowinda tej grze jeszcze daleko.
Mimo to, jest w czym wybierać. Kupujemy combosy, pancerze, uzbrojenie, bonusy (np. zwiększenie ilości punktów życia), bronie.

Za zabicie każdego przeciwnika dostajemy ocenę. Są one podobne do tych, użytych w Devil May Cry: Fair, Good, Excellent i Perfect. Im efektowniej powalimy wroga na ziemię, tym wyższą ocenę dostajemy.
Po ukończeniu gry, do odkrycia pozostaje nam wiele bonusów, w postaci wywiadów z aktorami, grającymi bohaterów, wywiadów z twórcami gry oraz zdjęć z planu filmowego

Grafika jest piękna, widać, że autorzy przyłożyli się do pracy. Wszystko ma swój cień, ogień wygląda realistycznie, woda faluje i odbija wszystko co się na niej znajduje. Na ekranie cały czas coś się dzieje, jest widocznych kilkunastu przeciwników na raz. Ale zaskoczenie przeżywamy , w chwili obrony Helmowego Jaru. Tam, walczyć musimy z kilkudziesięcioma
przeciwnikami na raz!

Dźwięki stoją na równie wysokim poziomie. Kapitalne są odgłosy strzał, latających wokół bohaterów.
Przy odpowiednim nagłośnieniu, czujemy się, jakbyśmy byli w samym środku bitwy!

Muzyka jest świetna. Użyto tej z filmu, jednak wzbogacono ją o parę innych kawałków. Dobrze oddaje klimat wielkiej przygody.
Ogólnie gra się w Dwie Wieże bardzo przyjemnie. Można się przyczepić co prawda do wyglądu postaci, ale to niewielka wada, przy wszystkich zaletach gry. Grę mogę polecić każdemu fanowi Władcy Pierścieni, oraz tym którzy lubią beztroską siekaninę.


[/blok]


Autor: 207


Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.

ZAMKNIJ
Polityka prywatności