Gry


[Gry]


Hulk WPADNIJ W FURIĘ

[blok]Gra akcji Hulk powstała przy okazji premiery filmu o identycznym tytule i bohaterach. { to już taka tradycja, że żaden film nie może obejść się bez gry towarzyszącej jego premierze}Kto widział film ten wie, że jego bohaterem było wielkie zielone monstrum i noszący je w swym ciele naukowiec. Zresztą zarówno film, jak i gra powstały na podstawie serii komiksowej "Marvela", a to powinno dać wam pełen obraz filozofii gry. Kierujemy w niej na przemian Hulkiem - który zwykł rozwiązywać problemy przy użyciu pięści i kopniaków i Bannerem - który stanowczo woli się skradać i unikać otwartych potyczek. Przy okazji poznajemy historię dziejącą się po wydarzeniach znanych z filmu.
Bruce Banner wraca do Stanów Zjednoczonych z nadzieją znalezienia antidotum na noszonego w sobie Hulka. Dzięki pomocy domniemanego przyjaciela - profesora Crawforda Banner dostaje się do tajnego wojskowego laboratorium. Odnajduje w nim maszynę za pomocą której ma zamiar wyssać z siebie energię Gamma , a co za tym idzie Hulka. Niestety operacja przebiega niepomyślnie. Z Bannera zostaje wyssana jedynie część mocy Hulka, a nie sama istota. Żeby tego było mało, "akumulator" z mocą Hulka przejmuje Crawford , który poddany działaniu promieniowania uzyskuje nowe, potężne ciało i jako istota o nazwie Ravage planuje przekazanie jej cząstki Leaderowi - mutantowi który pragnie stworzyć armię mutantów dzięki której przejąłby kontrolę nad ziemią.
To tyle na temat fabuły. Pora na omówienie zasad rozgrywki i strony technicznej gry.
Gra powstała w roku 2003. Jej autorem jest firma Vivendi. Wersja PC jest konwersją z playstation 2 , co poza brakiem opcji "save" nie przeszkadza w rozgrywce. Gra ma ładną trójwymiarową grafikę i przyzwoitą szatę dźwiękową{ muzyka zagrzewa do walki } W oczy rzuca się wysoka interakcja z otoczeniem. Hulk podczas walki może oderwać jakąś rurę , lub podnieść samochód czy skrzynkę, by potem użyć ich do walki. Gra zaskakuje ilością kilkudziesięciu ciosów Hulka, które potrafią siać olbrzymie spustoszenie. Wszelakich drani możesz załatwić pięściami, wysłać w przestrzeń za pomocą trzęsienia ziemi, lub chwycić i załatwić na kilka sposobów, w zależności od rodzaju przeciwnika. Wrogów nie jest już tak wielu. Kilku bossów, kilka rodzajów żołnierzy i mutantów, roboty i czołgi. Na szczęście gra nie jest monotonna. Ratuje ją tryb gry Bannerem, podczas której ta gra akcji przekształca się w skradankę. Moim zdaniem takie przeplatanie rodzaju rozgrywki wyszło grze na dobre. Hulk to gra do której się wraca. Chociażby po to by kolejny raz pokonać któregoś z bossów , bądź przejść kolejny raz któryś z poziomów. Chęć poznania przerywników filmowych także pcha gracza na przód.
W grze ulokowano również całą masę bonusów związanych z filmem i produkcją gry, niestety nie wszystkie można odblokować przechodząc plansze. Ogólnie rzecz biorąc polecam Hulka fanom gier akcji i komiksów Marvela.
[/blok]


Autor: 150


Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.

ZAMKNIJ
Polityka prywatności