Gry


[Gry]


Fallout 2

[blok]Fallout 2, to jeden z największych hitów RPG wszechczasów. Ta gra stała się istnym prekursorem swojego gatunku. Wydana została w roku 1998 przez studio "Interplay". Jak widać po uruchomieniu programu, programiści zachęceni sukcesem części pierwszej wykonali kawał dobrej roboty.
Akcja gry dzieje się w zrujnowanej wojną atomową Ameryce. Przed zbliżającą się atomową , zagładą część ludzi ukryła w specjalnych schronach zwanych Valutami. Teraz kiedy wojna dobiegła końca, świat zmienił się nie do poznania. Cały kraj{a może i świat} przypomina jedną wielką pustynię - na której o przetrwanie walczą ludzie, mutanci, kosmici i cała reszta różnego tałatajstwa.
Gra mimo archaicznej grafiki i muzyki zachwyca. Postać głównego bohatera kreujemy, bądź wybieramy z dostępnych profili. Główny bohater przez cały czas gry jest obserwowany od góry( jak w Baldurs Gate lub Newervinter Nights).

Do niewątpliwych plusów możemy zaliczyć ciekawą fabułę i niepowtarzalny klimat zdewastowanego świata.
Jeszcze jedno - o wielkości tej gry świadczy także to, że niedawno została wznowiona w serii "Nowa Exstra Klasyka Gier Komputerowych", i to w polskiej wersji językowej!
(Od opiekuna- to nieświadczy o jej wielkosci, inne słabe gry też są wydawane w tej serii).


[/blok]


Autor: 150


Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.

ZAMKNIJ
Polityka prywatności